2010 Ford Crown Victoria P7B

SPRZEDANY

Rocznik 2010 Ford Crown Victoria P7B. Dla mniej wtajemniczonych spieszę wyjaśnić, że jest to oznaczenie modelu Crown Victoria budowanego w latach 2010-2011 z przeznaczeniem dla policji. Samochody z tym oznaczeniem mają uboższe wyposażenie wnętrza oraz brak w nich zdalnego otwierania i zamykania drzwi z pilota ale mają za to wzmocnione i bardziej usztywnione zawieszenie, agresywniejsze hamulce oraz oprogramowanie komputera sterującego silnikiem i skrzynią biegów nastawione na wyciągnięcie jak największej mocy i momentu. Crown Victoria to rasowy, amerykański "krążownik" zbudowany na solidnej ramie z silnikiem 4.6 litra V8 z automatyczną skrzynią biegów i napędem na tylną oś. Oferowany model służył w departamencie policji w East Dundee (przedmieście Chicago) i został zakupiony z tegoż departamentu. Niestety, całe wyposażenie policyjne (lampy, sygnały, radia) zostało przed sprzedażą zdemontowane. Pozostała jedynie przegroda oddzielająca przednią część samochodu od tylnej kanapy oraz kraty w oknach tylnych drzwi. Samochód z przebiegiem "zaledwie" 140 000 km jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga nakładów finansowych. W razie jakichkolwiek pytań proszę o e-mail bądź kontakt telefoniczny. Samochód znajduje się w Polsce i jest po odprawie celnej, gotowy do rejestracji.

1976 Ford Gran Torino

SPRZEDANY

Czterodrzwiowy, klasyczny amerykański sedan z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Samochód napędzany silnikiem V8 o pojemości 5.8 litra połączony z automatyczną skrzynią biegów. "BARN FIND" - od roku 1999 stał w garażu i był jedynie okazjonalnie uruchamiany i przestawiany. Samochód nie jest obecnie sprawny. Do naprawy układ hamulcowy. W razie potrzeby jest opcja ogarnięcia podstawowych czynności rozruchowych. Do obejrzenia we Wrocławiu. Gotowy do rejestracji - opinia rzeczoznawcy. Sprzedaż na fakturę VAT.

1953 Chevrolet 3100

SPRZEDANY

Legendy amerykańskiej motoryzacji wczesnych lat 50-tych XX wieku a ten samochód napewno do nich należy. Typowa, porządna powojenna konstrukcja. Oferowany egzemplarz to solidna baza do odrestaurowania z minimalną ilością rdzy (patrz zdjęcia). Samochód jest kompletny aczkolwiek silnik (rzędowa szóstka) znajduje się na palecie na "pace". Samochód znajduje się obecnie w drodze do Polski i będzie do obejrzenia we Wrocławiu. Sprzedaż na fakturę VAT. Opinia rzeczoznawcy.

2008 Ford Crown Victoria P71

SPRZEDANY

Klasyczny przyklad "Jankeskiego" radiowozu. Samochód zakupiony na aukcji z departamentu w Południowej Karolinie. Przyjechał do nas z pełnym wyposażeniem policyjnym (działajacym!). Pojazd przeszedł gruntowne prace renowacyjne przywracające wszystkim elementom oryginalny wygląd i funkcje. Ubytki lakiery zostały naprawione, całość wypolerowana, nowe nalepki oraz napisy. Dzisiaj sluży jako "zabawka" dorosłego pana w okolicy Łodzi.

1963 Ford F-100

SPRZEDANY

1963 Ford F-100 - pick-up prosto z Teksasu. Silnik to rzędowa szóstka o pojemności 3.6 litra połączona z manualną skrzynią biegów z dźwignią w podłodze. Napęd na tylną oś. Silnik oraz skrzynia po remoncie. Sprzęt jak najbardziej sprawny, jeżdżący. Samochód jest już odprawiony i gotowy do rejestracji. Opinia rzeczoznawcy.

2007 Dodge Charger Pursuit

SPRZEDANY

Copyright Jankes - Andrzej Hryń 2017, 2018, 2019